سبد خرید 0

تحویل سریع

10 / 10
از 1 کاربر

تحویل سریع در کیمیا اکسیر کوثر

در عصر جدید زندگی سرعت عمل در هر کاری از مهم ترین عوامل برای انجام آن کار و یا حتی انصرف نظر کردن از آن می باشد. با توجه به همین اصل جدایی ناپذیر از زندگی مدرن امروزه، همکاران بخش حمل و نقل مجموعه کیمیا اکسیر کوثر سعی کرده اند که محصولات خریداری شده را در سریع ترین زمان ممکن بدست خریدارن عزیز برساند.

آشنایی با نحوه ارسال و تحویل سفارش

از آنجایی که مجموعه ما امکان ارسال سفارش به تمامی شهرهای اطراف اصفهان و همچین تمامی نقاط ایران را دارد و بصورت سفارش خرد و تناژ محصولات خود را بفروش می رساند، نیاز مند تیم حمل و نقل کاملا حرفه ای می باشد که بتواند تمامی این موارد را به خوبی مدیریت کرده و در نهایت رضایت حداکثری خریدار را به دنبال داشته باشد.

ارسال بار اصفهان

از آنجایی که صنعت مواد شیمیایی شرایط بسیار خاص تری نسبت به سایر صنایع دارد، قطعا حمل و ارسال آن نیز شرایط ویژه دارد که باید کاملا رعایت شود.

در صورتی که خریدار از عزیزان ساکن اصفهان باشد، با توجه به میزان سفارشی که ثبت کرده باشد و همچین ساعت ثبت سفارش، همان روز و یا در نهایت روز بعد کاری سفارش ارسال می شود.

ارسال به سراسر کشور

همانطور که قبلا هم ذکر شد، مجموعه کیمیا اکسیر کوثر توانایی تامین نیاز مشتریان به محصولات شیمیایی و همچنین تولید محصولات شوینده و ضد عفونی کننده مخصوص دامداری ها را دارد.  به عنوان یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان در سطح کشور فعال هستیم و توانایی تامین نیاز مصرف کنندگان را بصورت خرد و تناژ داریم.

با توجه به مقدار سفارش در صورتی که تناژ و مقدار بالا باشد، سفارش با هماهنگی بخش حمل و نقل با خریدار در سریع ترین زمان ممکن ارسال می شود. در صورتی که مقدار پایین باشد در صورت امکان هم روز ثبت سفارش و یا در روز کاری بعد ارسال می شود.

چه مدت زمان باید منتظر رسیدن سفارشمان باشیم؟

خریداران عزیز کیمیا اکسیر کوثر بسیار خرسندیم که مجموعه ما را برای خرید انتخاب کرده اید. باید به نکات ذیل در هنگام خرید توجه نمایند:

  • ارسال از طریق باربری

سفارشات تناژ و همچنین خرید محصولاتی که کیسه ای و گالنی هستند همگی از طریق باربری ارسال می شوند. مدت زمان ارسال بار به باربری 24 تا 48 ساعت طول می کشد.

  • ماشین آلات مورد استفاده در حمل و نقل

مجموعه کیمیا اکسیر کوثر در بخش حمل و نقل به انواع خودرو ( موتور سیکلت، انواع وانت بار، خاور، خودروهای سنگین و... ) جهت حمل بار مجهز می باشد. نحوه تعیین خودروی حمل بار طبیعتا با توجه به حجم بار خریداری شده و مسافت تعیین می شود.

چگونگی ارسال بار به سایر نقاط کشور

خریداران ساکن دیگر نقاط کشور می توانند در صورت تمایل وسایل مورد نظر جهت حمل بار را به کارخانه کیمیا اکسیر کوثر ارسال نمایند. همچنین در صورتی که پس از انجام خرید، وظیفه حمل بار را بر عهده مجموعه قرار دهند با توجه به نوع محصول خریداری شده ( مایع، پودر، تناژ، خرد و... ) تصمیم گرفته می شود که بار چگونه ارسال شود.

اگر حجم محصول خریداری شده کم باشد از طریق شرکت های پستی خرید برای شما ارسال می شود که بطور معمول چند روز کاری زمان خواهد برد. و اگر بصورت تناژ و حجم بالا سفارش خود را ثبت کنید قطعا بار توسط بخش حمل و نقل کیمیا اکسیر کوثر برای شما ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()