سبد خرید 0

تضمین بهترین قیمت

10 / 10
از 1 کاربر

تضمین بهترین قیمت در کیمیا اکسیر کوثر

ما در فروشگاه اینترنتی کیمیا اکسیر کوثر آگاهیم که در عصر اینترنت و شبکه های اجتماعی، هیچ روشی برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مشتریان نمی باشد. برای همین سعی کرده ایم با بالا بردن میزان بهره وری و کارایی سیستم از طریق سیستم های هوشمند و متکی بر تکنولوژی های روز دنیا و با کاهش هزینه های گزاف تبلیغات، حاشیه سود خود را تا حد ممکن کاهش داده و در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم.

در شرایطی که بسیاری از فروشگاه های مدعی، با تبلیغات و هزینه های زیاد و نمایش امکانات و تجهیزات ظاهری بجای جلب رضایت مشتری، سعی در کسب اعتبار برای خود دارند، ما اعتبار خود را در گرو ایجاد یک تجربه لذت بخش برای مشتریان خود می دانیم، بر این اساس آن فروشگاه ها مجبور هستن با افزایش نامتعارف قیمت محصولات، هزینه های بالای خود را از جیب مشتریان خود تامین کنند و در مقابل ما در کیمیا اکسیر کوثر با ایجاد بالاترین راندمان کاری و حذف ناکارآمدی ها، منافع همزمان خود و مشتریان خود را بهترین نحو تامین می نمائیم.

بهترین قیمت خرید در کیمیا اکسیر کوثر

مجموعه ما با بهره گیری از توان بالای متخصصین خود و همچینی استفاده حداکثری از امکانات و تجهیزات سعی کرده است که بهترین محصول را با بالاترین کیفیت و کمترین میزان سود تولید و روانه بازار مصرف نمایند. همین امر و همچنین فروش بصورت مستقیم و ارتباط بدون واسطه با خریدارن که منجر به حذف چندین سطوح از واسطه گران می شود، طبیعتا تاثیر به سزایی در کاهش هزینه های جانبی و در نهایت قیمت برای خریدار بسیار مناسب تر از سیار فروشگاه اینترنتی و سایت ها می باشد.

دلایل داشتن بهترین قیمت

1- استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب، البته بدون واسطه و ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و یا در صورت استفاده از مواد اولیه خارجی، ارتباط سطح اول با وارد کنندگان

2- جز اندک تولید کنندگان محصولات شوینده و ضد عفونی کننده های مخصوص صنعت دامداری هستیم که مجوز از سازمان صنعت معدن و تجارت داشته که این خود مزیت بسیار بزرگی برای ما و شما خریداران عزیز می باشد. مجموعه ما از همین ویژگی برای داشتن قیمت بهتر استفاده کرده است و با حذف انواع سطوح واسطه محصولات را تولید و به دست مصرف کننده می رساند.

3- داشتن مشتریان مستمر این مسئولیت را بر دوش ما نهاده است که هم محصول خود را با کیفیت بسیار بالا و استاندارد ارئه کنیم و همین اینکه برای داشتن ارتباط همیشگی با آنها بهترین قیمت را برای محصولات خود در نظر بگیریم.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()