سبد خرید 0

درباره کیمیا اکسیر کوثر

10 / 10
از 1 کاربر

درباره داروسازی کیمیا اکسیر سازان کوثر

مجموعه ما با تکیه بر دانش چندین ساله متخصصین و مدیران خود سالهاست در صنعت تولید مواد شوینده و ضد عفونی کننده در حال خدمت رسانی به صنعت دامداری و مرغداری استان اصفهان و سراسر مهین عزیزمان ایران است.

محصولات کیمیا اکسیر سازان کوثر

فعالیت و تمرکز اصلی مجموعه بر عرضه محصول فرمالین 37 درصد پزشکی می باشد و در کنار آن بمنظور کامل کردن سبد فروش خود و رفع کامل نیاز دامداری ها محصولات دیگری همچون انواع شوینده های اسیدی و قلیایی، انواع لوله بازکن های اسیدی و قلیایی و همچنین انواع اسید از جمله اسید سولفوریک، اسید کلریدریک و اسید نیتریک را در فروشگاه آنلاین خود بفروش می رساند.

اخذ مجوز رسمی 

با توجه به حساسیت و اهمیت بالایی که در صنعت گاوداری و مرغداری وجود دارد، خرید محصولات ضد عفونی و شوینده بدون برچسب و استاندارد معمولا از طرف صاحبان صنایع موضوعی کاملا رد شده می باشد. چرا که این مواد بطور مستقیم با سلامت دام و طیور ارتباط دارد و کوچکترین سهل انگاری خسارات جبران ناپذیری را به دنبال دارد. از این رو مدیران مجموعه در سال 1400 اقدام به اخذ مجوز رسمی از سازمان صنعت، معدن و تجارت بمنظور توزیع فرمالین 37 درصد پزشکی نموده اند.

این امر وظیفه ما دو چندان کرده است که تلاش خود را هر روز بیشتر کرده تا خود را به بالاترین سطح استاندارد برسانیم و همین اینکه منجر به این شده است که خریدران عزیز با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کامل محصولات مورد نیاز خود را از کیمیا اکسیر خریداری نمایند.

چرا فروشگاه آنلاین ضد عفونی و شوینده دامداری و مرغداری

با توجه به گسترش اینترنت و تحت تاثیر قرار دادن تمامی ابعاد زندگی شر توسط این تکنولوژی و تحقیقات گسترده تیم تحقیق و توسعه کیمیا اکسیر سازان کوثر بر آن شدیم تا گامی موثر در فرآیند ثبت و سفارش خرید ضد عفونی کننده های مخصوص دامداری و مرغداری ها برداریم.

از همین رو با تلاش گسترده بخش تبلیغات مجموعه فروشگاه آنلاین را در سال 1402 راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم خدمت دهی با عزیزان فعال در این صنعت را بهتر و راحت تر کینم.

مجوز فروش فرمالین 37 درصد پزشکی

 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()